Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
09-03-2019 14:19:21

Genç ilçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışımız

Parti Genç İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanifi Güler, Kalkınma Eski Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Belediye Başkan Adayı Zeki Dirik, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Sağlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, yasakların AK Parti hükümeti ile birlikte sona erdiğini ifade edip “Özgürlüklerin, barışın, huzurun adresi AK Partidir” dedi Yılmaz şunları söyledi. “Değerli arkadaşlar ülkemizin dört bir tarafı AK Parti hükümeti ile birlikte hizmete yatırımlara kavuştu. Tabi tüm bunlar yapılırken şuna dikkat çekmek istiyorum. Eski yasaklar. Anadilimiz mesela. Cenab-ı Allah’ın yarattığı şey yasaklanırmı? Ama o yasakçı zihniyet maalesef uzun yıllar devam etti.  O yasakları anadil üzerindeki yasakları hangi parti kaldırdı? 24 saat kurmanca, zazaca yayın varmı şimdi. Üniversitelerde enstütiler varmı? Gazete kitap, dergi kim ne isterse onu alıp okuyabiliyor mu? Geçmişte bunların onda birini yapsaydınız bu memlekette darbe olurdu.  Ama bakın bunları ak parti başardı. Şükürler olsun. İl Başkanımızın kurmancası çok güzel maşallah. Gittiğimiz yerlerde konuşuyor mesela ama eskiden olsaydı polisler alıp karakola götürürlerdi. Şimdi varmı öyle bir sey? Özgürlüklerin adresi, demokrasinin adresi, barışın huzurun adresi AK Parti’dir Recep Tayyip Erdoğan’dır. Birileri gelip Bingöl meydanında barıştan demokrasiden bahsediyorlar. Eskilerin güzel bir sözü var ‘ainesi iştir kişinin kafa bakılmaz’. Bunların laflarına değil, fiillerine davranışlarına bakın bunların barışla alakası varmı? Bunların demokrasi ile ilgisi varmı? Sadece lafta var” dedi

 

Güler: "AK Parti değişim partisidir"

AK Parti iktidarının 16 yılda gerçekleştirdiği yatırımların 70 yıllık bir değişim ve dönüşüme neden olduğunu belirten AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanifi Güler ise konuşmasında “Kıymetli hemşerilerimiz. Kendi ilçemizden ve köyümüzden batkımız zaman Ak Parti öncesi ve Ak Parti zamanını kıyasladığımız zaman değişimi çok net görebiliyorsunuz. Ak Parti hizmet partisi, değişim ve dönüşüm partisidir. Ak Parti bencilcilik şahısçılık kibirlilik yapanların partisi değildir. Ak Parti mağdurun, mazlumun, garip, gurebanın, yetimin öksüzün, ümmetin partisidir.  Ak Parti’den önceki Türkiye’nin durumunu hepimiz bu carsıda bile çok rahat bir sekilde görebiliyorduk.  Geçmişi bir hatırlayalım. Tekrar tekrar da olsa hatırlayalım bir düşünelim. Saat 5-6 dan sonra bu çarşıya çıkamıyorduk. Bu caddelerden ve sokaklarda gezemiyorduk. Bizatihi ben 2-3 defa ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kadım. İlçemizde birçok faili meçhuller yaşandı.  Birçok sıkıntılar yaşanıyordu. Köylerimize şeker götüremiyorduk.  Çay, un götüremiyorduk. Köylerimiz yakılıp yıkılıyordu. Yüzümüz gülmüyordu hüznümüz yüzlerimizden okunuyordu. Ama Cenabı Allah bu ülkeye bu millete yardım etti.  Recep Tayyip Erdoğan İmdadımıza yetişti.  Sayın Cumhurbaşkanımız Geldikten sonra ülkenin sorunlarına neşter attı.  Başörtülü başörtüsüz kardeşliği biz tesis ettik. Oculuk buculuk kavgasına son verdik. Kürt Türk çatışması, alevi Sünni catışması, laik anti laik catışması, bunlar Ak Parti ile birlikte son buldu. Öğrencilerimizin ikna odalarındaki mağduriyeti Ak Parti ile son buldu. Tüm bunlar yaşanırken emperyalist güçler devreye girdi ve üstümüze gelmeye başladılar. Ama elhamdülillah sayın cumhurbaşkanımıza halkımızın verdiği destek ile bunlar birer birer bertaraf edildi. Tabi bu güçler hiç durmayacak. Ama bizler sayın cumhurbaşkanımıza sonuna kadar destek verip her kulvarda elini güçlü kılacağız inşallah” dedi.

 

Dirik: “Projelerimiz uçuk değil”

Proğramda konuşan AK Parti Genç Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeki Dirik, hazırladıkları projelerin şehrin ihtiyacına göre belirlendiğini ifade edip şunları söyledi.  “Değerli arkadaşlar, hazırladığımız projelerimiz uçuk değil, hepsi yapılabilir ve ihtiyaç duyulan projelerdir. Biz bunları kitapçık olarak sizlere sunduk.  Alt yapısı, sosyal yapısı ve mesire alanları ile ilçemizi yaşanılabilir bir şehir yapmak için bütün emeğimizi mesaimizi harcayacağımıza dair size söz veriyoruz. Biz bir şahsın yada zümrenin belediyesi olmayacağız. Halkımızın vatandaşlarımızın belediyesi olacağız. Bana çok fazla gelen bir şikâyet var. İmar ile alakalı. Bundan böyle parsel bazında imar değişikliği olmayacaktır. Artık ada bazında imar değişikliği yapılacak. Yatay mimariye geçeceğiz. 31 Mart’ta rekor bir oy verip bizi seçerseniz elimizi güçlendirirsiniz. Merkezi hükümet nezdinde elimizi masaya vurup hizmet isteyeceğiz. Gencimiz her zaman Ak Parti’nin yanında olmuştur. Cumhurbaşkanımızın yanında olmuştur. Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirelim” dedi.

Başkan Adayı Dirik konuşmasına Mehmet Akif Ersoy’un Mehmedim şiiri son ile verdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.