Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-08-2022 12:35:14

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI BİNGÖL'DE

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, Bingöl'de AK Parti İl Başkanlığı'nda Gençlik Kolları teşkilatımızla bir araya geldi.

Programa, Genem Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar, AK Parti Bingöl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Katkay, Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl ve partililer katıldı. 

 

 

 Programda konuşan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, "15 Temmuz gecesi Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerle birlikte yol yürümesinin bir neticesi olarak bu ülkenin gençleri memleketine, demokrasisine, bayrağına sahip çıktı. Ve o gün biz Türkiye'deki darbe dönemlerini, vesayet dönemlerini, her türlü antidemokratik süreçleri de tarihin kara çöplüklerine yolladık" dedi. 

İnan, şu açıklamayı yaptı: 

"Özellikle Bingöl'de ve bölgemizde Zaza ve Kürt gençlerin partisinin AK Parti olduğunu 2023 seçimlerinde hep beraber göstermek zorundayız. İlk defa bir lider çıktı ve dedi ki; 'Ben gençlerle yol yürüyeceğim, gençlerle bu mücadelemi sürdüreceğim, bu mücadeleyi gençlerle birlikte neticelendireceğim.' Biz bunun kazanımını ne zaman gördük? 15 Temmuz gecesi. O günlerde gençlere ne diyorlardı? Gençler siyasetle, memleket meseleleriyle ilgilenmez. Ama o gün Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerle birlikte yol yürümesinin bir neticesi olarak bu ülkenin gençleri memleketine, demokrasisine, bayrağına sahip çıktı. Ve o gün biz Türkiye'deki darbe dönemlerini, vesayet dönemlerini, her türlü antidemokratik süreçleri de tarihin kara çöplüklerine yolladık. O nedenle karşımızdaki 'Millet İttifakı'nın kısaca karşılığı 'zillet ittifakı'dır. Terör örgütlerinden, her türlü antidemokratik kuruluşlardan vize alamadıklarından dolayı daha cumhurbaşkanı adaylarını bile açıklayamadılar. Bizim adayımız belli, tüm şeffaflıkla Cumhur İttifakı olarak Recep Tayyip Erdoğan."

AK Parti'nin istikametini milletin ve gençlerin belirlediğini dile getiren İnan, AK Parti'nin masa başında kurulan bir parti olmadığını söyleyerek, "Terör örgütlerinden sipariş alan bir parti değiliz, aramızdaki temel fark bu. O nedenle partimize, liderimize sahip çıkma dönemidir. Ve bu kazanımlara sahip çıktıkça inşallah 2053'lere çok daha farklı bir mücadeleler içerisinde gireceğiz" ifadelerini kullandı. 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.