Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
20-02-2018 00:00:00

Vefa ve kardeşlik toplantısı

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, kuruluşundan bu yana Ak Parti’de, yönetim kurulu, merkez ilçe, gençlik ve kadın kollarında görev almış teşkilat üyeleriyle “Vefa ve Kardeşlik toplantısı düzenledi.

Özel bir işletmede gerçekleşen toplantıya; Ak Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur, yönetim kurulu üyeleri ve 2002 yılından bu yana Ak Parti kademelerinde görev almış teşkilat üyeleri katıldı.

İnsan ayrımı yapmadan şehrimizi daha ileriye götürmek için birlik beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Hanefi Güler teşkilat üyeleri yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Ak Parti değişim, dönüşüm ve gelişim partisidir. 50, 60 yıllık bir geçmişi vardır. 15 yıldan sonra bunun meyvesini almaya başladık. Ak Parti dönemi Cumhuriyet dönemiyle eş değer bir dönemdir hatta daha fazlasıdır. Bugün yapılan hizmetleri anlatmaya başlasak akşama kadar bitiremeyiz. Ben burada İl Başkanı olarak Ak Parti’nin kurumsal kişiliğini temsil etmekteyim. Kadın Kolları, Gençlik Kolları ilçelerimizle birlikte tüm halkımızın hizmetindeyiz. Biz mevki, makam partisi değiliz. Bizler icin onemli olan samimiyettir, kardeşliktir ve sadakattir. Mevki makamlar nefsidir, geçicidir. Sizden ricamız bu tür şeylere itibar etmeyiniz. Önemli olan taleplere karşılık hizmetimiz, dürüstlüğümüz ve mücadelemizdir.

Biz hizmetimizi yaparken insan ayrımı yapmaksızın yerine getiriyoruz. Peygamber efendimiz ırkçılığı ayağının altına almıştır. Bizde hizmetimizde bu düsturla yola çıktık. Kurumlarımızı bu şekilde çalıştıracağız. Bakanımız ve vekilimiz ile birlikte tam bir uyum içinde şehrimizi daha ileriye taşımak için bütün imkanları harekete geçirerek mücadele edeceğiz. Davetimize icabet eden ve bu zamana kadar bu partiye gönül vermiş bütün üyelerimize huzurunuzda teşekkür ediyorum” dedi.

Fehmioğlu: “Enerjimizi boşa harcamayalım”

Bilaloğlu’nda meydana gelen kazada hayatını kaybeden 4 vatandaş ve kalp krizi sonucu vefat eden Ak Parti İl Yönetimindeki İşadamı Mehmet Oğur’un taziyesine katılmak üzere şehre geldiğini söyleyen Milletvekili Enver Fehmioğlu, hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diledi.

Parti yönetimden bir değişimin yaşandığını belirten Milletvekili Enver Fehmioğlu, “Partimizin kuruluşundan bu yana hizmeti olan değerli kardeşlerimizle bir arada olmamız ve buna vesile olan İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin sık sık olması gerektiğine inanıyorum. Partimizin başarısı her türlü mevki ve makamların önündedir. Kuruluşundan bugüne gerek vekillik gerek teşkilat bazında her dönem değişimler olmuştur. Bizim partimizin durumu basit bir parti durumu değildir. Biz bu işe dava olarak bakıyoruz. Bazen insan ben hak ettim görev vermediler anlayışına düşebilir. Bizler de geçmişte bunu yaşadık. Ülkemizin durumu malum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Büyük Üstadın dediği gibi imanın tehlikeye girdiği bir yerde teferruatla uğraşmanın gereği yoktur. Enerjimizi gereksiz tüketmeyelim. Bizi başarıya götüren birlik beraberliktir. Gönül isterki resmiyet olarak herkes kademelerde görev yapsın ama imkanı yok. 300 bin nüfuslu bir şehrimizde 30 kişi seçilecek. O sebeple dönemsel olarak bazı değişimler olacaktır. Bu bir bayrak yarışıdır. Arkadaşların alınacağından ihtimal görmüyorum. Bu toplantımızın birliğimize beraberliğimizse vesile olmasını diliyorum. Geçmişten bu güne kadar her türlü kademede görev almış arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gelecek için başarılar diliyorum” dedi.

Program hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.