Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
07-09-2021 16:53:38

Genç'te Bölge Halk Buluşması

Partimiz tarafından organize edilen halk buluşması miting havasında gerçekleştirildi.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız Cevdet Yılmaz Milletvekilimiz Feyzi Berdibek Bingöl Belediye Başkanmızı Erdal Arıkan  İl Başkanımız Haşim Saglar Genç Belediye Başkanımız Mehmet Zeki Dirik. Genç İlçe Başkanımız Aydın Kalabalık, il genel meclis üyelerimiz STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla Çevirme Köyü Ulutaş Mezrasında bölge halk buluşması yapıldı.

DİRİK: "EN ÖNEMLİ SORUNUMUZ YOL VE EN KISA ZAMANDA BİTİRECEĞİZ"

Düzenlenen programda Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, göreve geldiği günden itibaren gerçekleştirdikleri çalışmaları aktarıp, hayata geçirilecek projeler içinde TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz ve Ak Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek'ten destek istedi. Başkan Dirik. "Seçim meydanlarında verdiğimiz sözleri bir bir gerçekleştirdik.. gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. İlçemizin gerek altyapı gerek üst yapi. sosyal donatılar, sporsal faaliyetler başta olmak üzere birçok projemizi vekillerimizin destekleriyle gerçekleştirdik. Doğalgazdan kaynaklı oluşan yol sorununu da drenaj ve asbest boruların bitmesiyle başlayacağız. Halkımızın sorunlarına kulak vererek ayın 9'unda yollarımızın bakım onarım işini de ihaleye çıkaracağız. Gerek belediye sınırları olsun gerekse ilçemizin geneli olsun desteklerini esirgemeyen TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz ve Ak Parti Bingöl Milletvekilimiz Feyzi Berdibek'e çok teşekkür ederim." Dedi.

YILMAZ: "BİNGÖL KABUĞUNU KIRDI"

Başkan Dirik'ten sonra söz alan TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, "Sadece Bingöl'ün değil, Doğu Anadolu'nun değil Türkiye'nin en büyük tarımsal yatırımın yapıldığı Bingöl'e Sütaş yatırımını getirdik. Bingöl artık kabuğunu kırdı kırsal alanlarıyla, Üniversitesi ile, Havaalanıyla, sanayi ile, Spor tesisleri ile, kayak tesisleri var.

"Şunun altını çizmek istiyorum bugün bir huzur ortamı içersinde bir aradayız bunu yaşayanlar bilir bu sıkıntı yaşayanlar en iyisini bilir. Yaşı büyük olan insanlarımız var çok değerli büyüklerimiz var onlar çok daha iyi biliyorlar çok sıkıntılı dönemlerden geldik. Genç, coğrafya şartları nedeniyle bu sıkıntıları her şartta yaşayan bölgelerden birisi oldu ama bugün hep birlikte uzaktan yakından gelen huzur ortamı içinde hem yemeğimizi yedik hem sohbetimizi yapıyoruz. Bize bugünleri gösteren Allah'a şükür ediyorum tabii ki huzur ortamını sağlayan başta Recep Tayyip Erdoğan'a, arkadaşlarımıza ve tüm emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Her bakımdan aslında yeni dönemdeyiz eski Türkiye ve yeni Türkiye eski Bingöl'de şimdi yeni Bingöl'de eski Genç vardı şimdi yeni Genç var eski Ulya vardı şimdi yeni Ulya var yeter mi elbette yetmez hizmetler bitti mi dünya döndükçe hizmetler bitmez. Bir ihtiyaç çıkar birini karşılıksız yeni bir ihtiyaç çıkar bunları birer ve hayata geçirmeye çalışıyoruz. Şimdi baktığımızda Türkiye söylemeye gerek yok Bingöl'de sadece neler oldu Eylül ayındayız kasım ayında Ak Partinin 19. yılı dolmuş olacak 19 senede neler oldu; Üniversitemiz oldu, 18 bin öğrencisi olacak Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin öğrenci sayısı da o civarlarda. Bu yıl Bingöl Üniversitesi'nin 18 bin öğrencisi olacak kuran ve kıraat merkezi de açıldı Türkiye'de iki tane var biri Trabzon'da biri Bingöl'de, Ak Partinin 19 yılında tüm hastanelerimizi yeniledik. Diş hastaneleri yenilendi. Bingöl'e 400-500 yataklı hastane inşallah bu sene ihale edeceğiz. Kampüs oluşturacağız ve şehir hastanesi niteliğinde bir hastane olacak her türlü ihtiyaç karşılanacak sıkıntılar daha da azalacak. değerli kardeşlerim sanayi anlamında da bir çok şey yaptık. Bingöl Genç arasında Organize Sanayi Bölgesi kurduk. Organize Sanayi Bölgesini iki katına çıkartacağız" şeklinde konuştu

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.